Pn-Sob 6.30, 8.30 i 18.00
Niedz. 700 8301000113013001800
+48 531 914 917
Kancelaria
ul. Stary Rynek 18
06-500 Mława

5-dniowej samolotowej pielgrzymki do LOURDES

BAZYLIKA RÓŻAŃCOWA BAZYLIKA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA BAZYLIKA ŚW. PIUSA X
GROTA OBJAWIEŃ MASSABIELLE DROGA KRZYŻOWA

 

image009

TERMIN: 18-22.08.2021
CENA: 2390 PLN/os.

 

Lourdes to jedna z najważniejszych miejsc do którego zmierzają pielgrzymi z całego świata, przede wszystkich osoby chore i niepełnosprawne. Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes znajduje się w południowo-zachodniej Francji, tuż u podnóża Pirenejów. To właśnie w Lourdes Matka Boża objawiła się św. Bernadecie Soubirous. W Lourdes znajdują się 22 miejsca Kultu – m.in.: krypta, Bazylika Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Bazylika Różańcowa i plac różańcowy czy też Bazylika Piusa X.  Jednym z najważniejszych miejsc jest Grota Objawień Massabielle ze źródłem odkrytym przez św. Bernadettę. Woda traktowana jest przez pielgrzymów jako symbol pobożności, mająca właściwości uzdrawiające.image007

 

Termin:

18.08 – 22.08.2021 (od środy do niedzieli)

Hotel:

Na miejscu korzystamy z dobrych hoteli 3*, po remontach i z dobrym jedzeniem! Nasze obiekty są do 10 minut spaceru od Sanktuarium.

W tych hotelach jest możliwość dopłaty do jedzenia FB (trzy posiłki dziennie) zazwyczaj jest to niewielka dopłata około 6-7 euro. Za tą kwotę nigdzie w restauracjach na mieście nie uda się zjeść, więc jest to opcja warta rozpatrzenia. Przedstawiłem też taką opcje w kalkulacji ceny.

Program:

Program jest ramowy, jeśli chcą Państwo dokonać zmian w programie prosimy o taką informację. Postaramy się dostosować program do Księdza grupy. W Lourdes przebywamy pełne 2 dni, 3 dnia jedziemy pod Lourdes do dwóch ważnych miejsc plus chwila pobytu z naturą nad jeziorem. Dodam, iż jeśli będzie otwarta (i nie będzie przeciwskazań COVID) Misja Polska w Bartres, to również ją odwiedzimy. Z informacji jakie posiadam wszystkie Siostry wróciły do Polski.

image011

Przeloty liniami lotniczymi Ryanair

Przeloty realizowane przez Ryanair są specyficzne. Stąd w kilku zdaniach spróbuję wytłumaczyć jak wygląda zakup biletów dla grupy. W tej linii lotniczej nie ma możliwości wstępnej rezerwacji biletów, trzeba je po prostu kupić. Zakup gwarantuje miejsca i niezmienność ceny. Do chwili kupna biletów ich cena może się zmieniać. Im więcej miejsc w samolocie wykupionych tym cena szybciej rośnie. Trudno jest przewidzieć zainteresowanie tym lotem. W chwili zakupu biletów grupowych (powyżej 15 osób) nie trzeba podawać nazwisk przy zakupie. Dopiero po jakimś czasie trzeba podać 50% nazwisk i drugie 50% na miesiąc przed wylotem. W podanej cenie biletu uwzględniłam już mały bagaż do 10 kg do nadania oraz mała torbę podręczną który można zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Nasze biuro również patrzy optymistycznie na rok 2021. Na pewno ten rok będzie obfitował w dostosowaniu norm i regulacji, które pozwolą objąć troską podróżnych. Trzeba mieć na uwadze, że regulacje i ewentualne obostrzenia będą mieć miejsce i na pewno będą ulegały zmianom. Komisja Europejska ciągle pracuje nad wytycznymi dla całej UE, które pozwolą ujednolicić przepisy. My na bieżąco śledzimy sytuację, by móc przekazać naszym Klientom niezbędne aktualizacje.

Dokumenty:

Każdy uczestnik będzie musiał wypełnić Kartę Uczestnika-Umowę. Umowę na organizację wyjazdu podpiszemy grupową z Księdzem jako osobą reprezentująca grupę.

 

Pilot:

Na stałe współpracujemy z kilkoma pilotami, którzy doskonale znają ten kierunek.

Płatności:

Przy zapisach należy pobrać od uczestników zaliczki w wysokości 30%. To pozwoli nam zakupić bilety lotnicze. Proszę pamiętać, że oferta którą mam i na podstawie której skalkulowałam wyjazd jest ważna tylko przez krótki czas. Dopłata do całości na miesiąc przed wyjazdem

Szczególowy program i dodatkowe informacje w załaczniku /pdf/

© Copyright 2022 Parafia św. Stanisława BM w Mławie.
All Rights Reserved.